Jak pracujeme

Svoji práci odvádíme profesionálně, s lidským přístupem a úsměvem na tváři.

Po navázání spolupráce zjistíme důvod prodeje a pomůžeme se stanovením optimální tržní ceny.
Pro úspěšný prodej a Vaši spokojenost využíváme moderní prodejní nástroje.

Profesionální fotografie

Ke každé nabízené nemovitosti pořídíme profesionální fotografie, aby Vaše nemovitost vypadala výjimečně.

Videoprohlídky

Pro zvýšení sledovanosti a získání většího počtu potencionálních zájemců, které Vaše nemovitost zaujme, vytvoříme krátkou poutavou videoprohlídku s úvodním slovem makléře.

Vlastní WEB nemovitosti

Ke každé nabízené nemovitosti vytváříme vlastní webovou stránku s kompletními informacemi jako je detailní popis nemovitosti, videoprohlídka, virtuální prohlídka, fotografie, půdorysy, interaktivní mapa, technické informace, panoramatická fotografie, cena atd. Tuto stránku cíleně propagujeme na sociálních sítích, též pro zvýšení prodejnosti.

Virtuální prohlídky, půdorysy

Detailní prohlídku Vašeho domu, bytu či chaty můžete shlédnout z pohodlí domova přes námi vytvořenou virtuální prohlídku (3D scan nemovitosti), která Vám umožní ocitnout se uprostřed nemovitosti a prohlédnout si každý detail včetně půdorysů.

Příprava nemovitosti, home staging

Každému z Vás poradíme, jak svoji nemovitost připravit před celým procesem natáčení a focení. Zbytek dotvoří náš tým tak, aby profesionální fotograf vykouzlil neuvěřitelné záběry.

Videozáběry z dronu

Abychom přiblížili blízké okolí z ptačí perspektivy, pořídíme videozáběry z dronu, které opět zatraktivní Vaší nemovitost.

Aukce nemovitostí

Jsme certifikovaní makléři na elektronické aukce. V případě více zájemců o Vaši nemovitost uspořádáme aukci pro dosažení Vaší maximální prodejní ceny.

Právní služby

Na závěr zajistíme celý právní servis místní advokátní kanceláře Mgr. Matěje Votroubka tak, abyste se nemuseli o nic starat - kupní smlouvu, smlouvu o úschově, výmazy věcných břemen, zástavních práv atd.
Více na www.advokat-votroubek.cz.

Naše práce končí až ve chvíli, když jsou obě strany spokojené, tzn. prodávající dostali na účet peníze a kupující si převzal svoji nemovitost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím Další informace