Nejnovější reference

Koupě bytu 2+1 Kostelec nad Orlicí

U realitní kanceláře Pohoda jsme kupovali byt 2+1. Před koupí nás zaujala precizní prezentace prodávané nemovitosti, po kontaktu s panem Hrdinou nám bylo jasné, že jednáme s profesionálem v oboru. V průběhu koupě nevznikaly žádné časové prodlevy, podklady pro financující banku byly dokonale připraveny, schůzka s advokátem a prodávající byla domluvená v řádu dnů, potřebné informace byly sdělovány obratem, byt byl předán v nejbližším možném termínu. Děkujeme a můžeme na 100% doporučit.

Pavel Hrobař, kupující

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

realitní kancelář POHODA realizovala prodej našeho bytu ve Vysokém Mýtě; po celou dobu prodeje se nám věnoval k plné spokojenosti p. Michal Hrdina; prodej se realizoval během krátké doby

Světlana Brýdlová, prodávající

Prodej bytu 2+1 Kostelec nad Orlicí

S RK POHODA konkrétně s panem Hrdinou je radost spolupracovat. Vše zařídil, vyfotil,udělal prohlídku bytu a okolí dronem...zkrátka o vše se postaral k naší plné spokojenosti. Moc děkuji za spolupráci...mohu vřele doporučit.

Dana Prášková, prodávající

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

S paní Renatou Lexovou z RK Pohoda byla pohoda.Mám velmi dobrou zkušenost při prodeji nemovitosti.Naprosto profesionální jednání,vše probíhalo velmi hladce,paní Lexová vždy vše zařídila na jedničku.Mohu doporučit.

Ivan Havlík, prodávající

Koupě bytu 3+1 Vysoké Mýto

Ráda bych se podělila o dobrou zkušenost s prací realitní makléřky paní Renaty Lexové. Její přístup je velmi profesionální, vstřícný a lidský. Mohu jen doporučit.

Šárka štanglicová, kupující

Prodej 1+1 Vysoké Mýto

S Realitní kanceláří Pohoda Vysoké Mýto jsme spokojeni. S prodejem nemovitosti jsme vždy jednali s paní Lexovou. Oceňujeme její profesionální přístup, ochotu a empatii se zákazníky. Tuto realitní kancelář všem doporučujeme.

Milan Havel, prodávající

Prodej chaty Němčice

Skvělá spolupráce, nemohu nic vytknout včetně bravurně zpracované inzerce a prezentace nemovitosti:-) Pan Hrdina je opravdu profesionální makléř...

Eliška Hufová, kupující

Prodej domu Slepotice

Perfektní služby, profesionalita, skvělá prezentace, rychlé jednání. Výborná spolupráce s panem Františkem Skipalou. Vřele doporučuji.

František Roček, prodávající

Prodej domu Vysoká nad Labem

Spolupráce s paní Lexovou a realitní kanceláří POHODA byla vynikající. Veškeré záležitosti týkající se prodeje domu byly z jejich strany komplexně řešeny, jakékoliv nejasnosti či dotazy nám vždy obratem a vstřícně paní Lexová zodpověděla. Vzájemná komunikace byla naprosto příjemná, rychlá a bezchybná. Díky jejímu přístupu jsme se nemuseli prakticky o nic starat. Danou realitní kancelář můžeme vřele doporučit.

Jiří Bělohlávek, prodávající

Koupě domu Vysoká nad Labem

Spolupráce s paní Lexovou a realitní kanceláří POHODA byla vynikající. Veškeré záležitosti týkající se koupě domu byly z jejich strany komplexně řešeny, jakékoliv nejasnosti či dotazy nám vždy obratem a vstřícně paní Lexová zodpověděla. Vzájemná komunikace byla naprosto bezchybná. Díky jejímu přístupu jsme se nemuseli prakticky o nic starat - vše nám zkrátka zajistila. Danou realitní kancelář můžeme jen a jen doporučit.

Mgr. Tomáš Kubín, kupující

Prodej domu v Luži

Oceňuji spolupráci s realitní kanceláří POHODA při pořízení nemovitosti v Luži, konkrétně s p. Michalem Hrdinou.
Vysoce profesionální přístup, provede vás celým procesem (notář, katastr, předání) naprosto bezchybně, u mě má za 1:)

Stanislav Ludvík, kupijící

Prodej bytu 3+1 Česká Třebová

Fotky super a videa reality z dronu.
Spolupráce s p. Skipalou a p. Hrdinou velmi dobrá - lidský přístup.
Doporučujeme.

Bohuslav Řehák, prodávající

Prodej novostavby Vysoké Mýto

Realitní kancelář POHODA, zastoupená panem Hrdinou mě příjemně překvapila vstřícností a rychlostí jednání. Inzerce byla připravena na profesionální úrovni. Prodej mého rodinného domu proběhl bez problémů, veškeré smluvní dokumenty a technické podklady byly včas připraveny, podpis kupní smlouvy a předání nemovitosti bylo bezproblémové. Věřím, že i noví majitelé byli spokojeni.
RK POHODA mohu doporučit.

Jiří Plocek, prodávající

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

s RK POHODA to byla jedním slovem opravdu POHODA! Přístup p. Michala Hrdiny byl nadmíru profesionální. Vše proběhlo bez jediného problému a k mé veliké spokojenosti. Díky za vše, nemělo to chybu!! Vřele doporučuji.

Petra Krupová, prodávající

Prodej bytu 2+1 Pardubice

S realitkou Pohoda mám více než dobré zkušenosti. Koupila jsem přes ně v 2016 chatu, dále mi našli spolehlivého nájemce do bytu v Pardubicích. Tento zůstal bydlet celých 6 let, prakticky až do mého rozhodnutí byt prodat. To už jsem se automaticky obracela znovu na kancelář Pohoda, vše k mé spokojenosti vyřizoval pan Michal Hrdina. Díky velké nabídce bytů na trhu a nevýhodným podmínkám hypoték trval prodej celý rok, ale nakonec se kupec našel.

Kateřina Kamenická, prodávající

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

Při prodeji bytu,jsem oslovila realitní kancelář Pohoda.Touto cestou chci poděkovat za vstřícné a rychlé jednání. Konkrétně František Skipla,velice pozitivní přístup, aktivní a citlivé naslouchání na mé podněty.Profesionál!! Vřele doporučuji.

Renata Glencnerová, prodávající

Prodej apartmánu Dolní Morava

Realitní kancelář Pohoda a zejména pana Michala Hrdinu mohu jen vřele doporučit. Skvělý přístup, profesionalita a ochota je jeho vizitkou.

Jiří Jonáš, prodávající

Pronájem prostoru v Litomyšli

Díky za navýsost profesionální servis. Setkali jsme se se vstřícností, milým a fér jednáním i s ochotou udělat něco navíc.Díky a ať se daří!

Pavel Černý, nájemník

Prodej chatÿ ve Vysokém Mýtě

Spolupráce s realitní kanceláří i s makléřkou Renatou Lexovou byla bez problému. Jednání rychlé a paní makléřka je moc milá a ochotná. Musím pouze chválit.

Lenka Karelová, kupující

Prodej domu ve Vysokém Mýtě

RK Pohoda a konkrétně paní Lexovou mohu vřele doporučit. Vše proběhlo v pořádku a nemovitost byla prodána rychle. Paní Lexová má vstřícné a profesionální jednání a vše zařídili za nás, takže jsme celý proces prodeje měli bez starostí.

Zuzana Němcová, prodávající

Prodej chaty na Vrchách

Realitní kancelář Pohoda mohu jen doporučit. Děkujeme panu Michalu Hrdinovi , za jeho velmi rychlý prodej naší nemovitosti. Perfektní přístup a služby.

Iveta Víšová, prodávající

Koupě domu ve Svařeni

Naprosto skvělý přístup, profesionalita, loajálnost, vstřícnost a ochota. Moc děkuji za vše. Doporučuji!

Jana Stratílková, kupujícící

Prodej bytu 2+1 Pardubice

Profesionální přístup !!!

Pavel Fajkus, kupující

Prodej domu v Otradově

Příjemné jednání, profesionální přístup!

Dominik Pidima, kupující

Prodej prostoru Vysoké Mýto

Koupě nemovitosti je s panem Michalem Hrdinou doslova POHODA! Jeho výborná komunikace, profesionální a pozitivní přístup jsou totiž v takových případech moc důležité. Byli jsme velmi spokojeni a spolupráci s Reality Pohoda můžeme všem jen doporučit.

Radek Štěpán, kupující

Prodej pozemku Jehnědí

Pan Michal Hrdina z realitní kanceláře POHODA prodal naši nemovitost velice rychle, jednal profesionálně a vstřícně. Pana Hrdinu budu vřele doporučovat všem kamarádům a známým.

Helena Birket, prodávající

Prodej bytu 3+1 Choceň

Profesionální jednání, vše rychle vyřízeno. Rozhodně doporučuji a děkuji panu Hrdinovi za perfektní službu.

Petr Exner, prodávající

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Profesionální, rychlé a vstřícné jednání.Výborné služby Doporučuji.

Daniel Nešpor, kupující

Koupě garáže Vysoké Mýto

Jednání s panem Hrdinou bylo bezproblémové a vyřízení záležitosti věcné a spolehlivé.

Jaroslav Nespěšný, kupující

Prodej bytu 2+1 Vysoké Mýto

Realitní kancelář Pohoda profesionální a příjemný přístup při prodeji nemovitosti, perfektní spolupráce s realitní makléřou Renatou Lexovou,moc děkujeme a vřele doporučujeme

Pavlína špilínková, prodávající

Prodej garáže Vysoké Mýto

Realitní kancelář Pohoda mě prodala moji nemovitost rychle a bez průtahů. Profesionální přístup a vstřícné jednání pana Hrdiny přispělo k zdárnému vyřízení celé záležitosti. Mohu jen doporučit ! Jiří Mikulecký Vysoké Mýto

Jiří Mikulecký, prodávající

Prodej domu ve Vysokém Mýtě

Koupě domu proběhla na jedničku, vřele doporučuji. Roman Martinec AB design s.r.o.

Roman Martinec, kupující

Prodej činžovního domu v centru Vysokého Mýta

Nedávno jsme jsme prodávali větší nemovitost v centru města. Prodej jsme na doporučení zadali r.k. POHODA. Po prvním jednání mi bylo jasné, že jsem zvolil správně. Příjemné jednání paní Lexová byla vždy ochotná cokoli vysvětlit a popřípadě doplnit do smlouvy. Nemovitost se nám povedlo v krátkém čase prodat. Z naší strany plná spokojenost, mohou jen doporučit. Ještě jednou bych chtěl poděkovat paní Renatě Lexové.

Roman Staněk, prodávajicí

Prodej bytu 3+1 Slatina

Při koupi bytu jsme byli naprosto spokojení. RK Pohoda, zejména p. Hrdina, má velmi příjemné vystupování, nic nám nezatajili, atd., zjednodušeně řečeno super spolupráce. Vřele doporučuji

Dominik Solil, kupec

Prodej komerčního objektu Vysoké Mýto

Moje zkušenost - ze strany kupujícího - s paní Lexovou, reality POHODA, Vysoké Mýto.
Koupě nemovitosti proběhla hladce. Veškeré domluvené termíny schůzek proběhly dle dohody.  Potřebná dokumentace byla připravena a vyřízena včas. Převody peněz i práce s advokátní úschovnou byla bezproblémová. Oceňuji lidský, přátelský, ale zároveň zodpovědný a profesionální přístup makléřky.
Upřímně: paní Lexová změnila můj pohled na prodejce nemovitostí. Není to žádná realiťačka, ale opravdová REALITNÍ MAKLÉŘKA, která své práci rozumí.
 DOPORUČUJI!  V. Černín

Vladimír Černín, kupující

Prodej komerčního objektu ve Zhoří

Před RK p. Hrdinu jsem kupoval nemovitost. Skvělá prezentace, 100% profesionální přístup. Velmi doporučuji!!!

Lukáš Střílek, kupující

Prodej chalupy ve Strakově

Děkujeme za příjemné a slušné jednání. Komunikace s panem Hrdinou byla na profesionální úrovni. Milé vystupování a vše proběhlo bez problému - opravdová POHODA :) Určitě mohu všem doporučit.

Klára Fojtů, kupujicí

Prodej zahrady Vinice - Vysoké Mýto

Bylo nám potěšením s paní Lexovou spolupracovat :) Profesionální přístup a jednání na úrovni s velice příjemným vystupováním :) Paní Lexová nám pomohla s prodejem zahrady, která se prodala během několika dní a dokonce za vyšší cenu :) Ještě jednou Vám patří naše velké poděkování a budeme-li v budoucnu chtít zrealizovat prodej nebo koupi nemovitosti, určitě se na Vás znovu obrátíme :)

Jan Štusák, prodávajicí

Prodej domu v Otradově

Z prodeje nemovitosti jsem měl původně obavy. Díky panu Hrdinovi jsem se rozhodl pro realitní kancelář Pohoda. Od začátku až do konce prodeje vše probíhalo hladce , na Pohodu. Osobní až přátelský přístup byl pro mě příjemné překvapení. Děkuji , jste dobrý.

Zdeňka Pražanová, prodávající

Prodej chalupy v Tisové

Mnohokrát děkujeme za profesionalitu a obětavost při zprostředkování prodeje naší chaloupky. Obrátili jsme se na Vás, paní Lexová, už podruhé, jelikož jsme měli už před lety dobrou zkušenost s Vaší kanceláří při prodeji pozemku v Tisové. Všem prodejcům i kupujícím můžeme vaši realitku vřele doporučit.

Marie a Josef Heřmanovi
 

manželé Heřmanovi, prodávající z Vysočiny

Prodej bytu 2+KK v Praze

S prací RK POHODA jsem velice spokojený. Vlivem epidemické situace a vzdáleností mezi sídlem RK a kupovanou nemovitostí jsme se s panem Hrdinou osobně viděli až při předání nemovitosti. Předchozí komunikace přes maily a telefonní hovory probíhala bez nejmenších potíží. Tuto RK mohu každému doporučit. T. Stejskal

Tomáš Stejskal, kupec

Prodej rekreační chaty u Vyškova

Nedavno som prostrednictvom pani Lexovej kupoval chatu  a jej sluzby boli na absolutne profesionalnej urovni.Kedze zijem v zahranici velku cast kupi nehnutelnosti sme riesili po telefone a emailom.Pani Lexova mi vo vsetkom vysla v ustrety (fotky,dokumentacie a komunikacia uplne perfektne).Doteraz som sa nestretol s lepsim realitnym maklerom a doporucujem kazdemu ,kto chce kupovat,alebo predavat nehnutelnost.Este raz pani Lexovej a realitnej kancelarii POHODA dakujeme a prajeme vsetko dobre.rodina Kazmir

manželé Kažmirovi, kupující

Pronájem bytu 1+1 Vysoké Mýto

Velmi oceňuji Váš flexibilní a profesionální přístup nehledě na čas, volné dny, soukromí atd., zkrátka to, co jste schopna a ochotna udělat pro klienta nehledě na to, zda je právě víkend, večer nebo ráno či snad i noc :-). Sám pracuji ve službách a nabízím služby a jsem zvyklý takto ke svým klientům přistupovat, ale sám se také bohužel často setkávám s přístupem od lidí pracujících ve službách zcela jiným. A to i v případě právě realitních kanceláří. Proto mě Váš přístup velmi mile překvapil. A nic na tom nezměnilo ani to, že se nám byt nedařilo tak dlouhou dobu pronajmout, což nebyla dle mého soudu Vaše vina. Takže ještě jednou Děkuji - za spolupráci jako takovou, ale hlavně za způsob, jakým jsme spolupracovali a spolupracujeme. Můžete si být jistá, že, v případě samozřejmě i Vašeho zájmu, zůstanu Vaším klientem i nadále.

Marek Nágl, majitel bytu

Prodej zahrady Vinice - Vysoké Mýto

Strašně nerad chválím, tady však nejde jináče...po dřívějších nedobrých zkušenostech s makléři...dokonalý balzám??. Skvělý přístup, spolehlivost a velká porce charakteru....Renata Lexová deset bodů z deseti !!

Jaromír Štolba, kupec zahrady

Pronájem bytu v Rosicích a v Brně

Pro mě nejlepší makléřka kterou jsem poznala a myslím že lepší najít snad ani nejde. Pomáhá mi s pronájmem nemovitosti a vždy se snaží najít slušné a spolehlivé podnájemníky. Jsem vděčná, že jsme na sebe narazily a tímhle bych jí chtěla moc poděkovat. L.B

Lucie Bystřická, majitelka dvou bytů

Prodej rekreační chaty u Vyškova

S RK POHODA,resp. s paní Lexovou jsme spolupracovali již podruhé a opět jsme byli naprosto spokojeni. Vysoká vstřícnost, přístup ke klientům, profesionalita a také v neposlední řadě rychlost zpracování všech potřebných úkonů je samozřejmostí. Všem vřele doporučujeme !!!

manželé Šamalíkovi, prodávající

Prodej zahrady Lipová Vysoké Mýto

Vstřícné a opravdu POHODOVÉ jednání. Vše nám bylo řádně a dobře vysvětleno. Rychlá služba. Určitě bychom doporučili makléřku paní Renatu Lexovou.

manželé Novákovi Vysoké Mýto, prodávající

Prodej RD Sloupnice

Velká a velká spokojenost s prací paní Renaty Lexové při prodeji našeho domu. Přes všechny problémy, které se vyskytly byla za všech okolnost vstřícná a příjemná. Mohu jen doporučit, protože její jednání bylo profesionální a přístup lidský.

Eva Bártová, prodávající

Pronájem bytu 2+kk Vysoké Mýto

Byli jsme velmi spokojeni - vstřícné, rychlé, profesionální jednání. Doporučujeme. Jeřábkovi

manželé Jeřábkovi, majitelé bytu ve Vys.Mýtě

Prodej RD v Litomyšli

PANÍ LEXOVÁ, DĚKUJEME ZA PROFESIONÁLNÍ A VELMI PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ. PŘEJEME VÁM ÚSPĚCH V PRÁCI A ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ. KMOŠKOVI

manželé Kmoškovi, prodávající

Pronájem bytu 4+1 v Chocni

Už máme dvouletou zkušenost a pokaždé nám p. Lexová vyšla maximálně vstříc. Vše na čem jsme se domluvili, bylo dodrženo. Profesionální přístup a rychlé jednání.

Lumír Kiesewetter - majitel bytu

Prodej RD Džbánov

Chtěla bych paní Lexové moc poděkovat. Ne pokaždé se lidé zbavují nemovitosti za účelem nabytí financí, ale prostě musí, ztráta blízké osoby. Paní Lexová měla moc hezký lidský přístup, pomohla, poradila. Ještě jednou děkuji. Hurytová

Jana Hurytová, majitelka

Prodej rodinného domu v Číčové

Paní Lexová, děkujeme Vám touto cestou za profesionální, velmi vstřícné a slušné jednání  při prodeji nemovitosti. Doporučujeme Vás proto i dalším potecionálním klientům. Ještě  jednou díky. Novákovi

manželé Novákovi, Čermná nad Orlicí, prodávající

Prodej statku v Jehnědí

Poděkování paní Renatě Lexové z realitní kanceláře POHODA. 
Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní makléřce za profesionální práci při prodeji naší nemovitosti. Vzhledem k velikosti domu byla situace složitější, ale paní vše bravůrně zvládla!
Moc děkujeme Tejklovi

manželé Tejklovi, prodávající statku

Prodej RD v Hrušové

Chtěl bych moc poděkovat pani  Renatě Lexové za jeji služby, když jsem kupoval dům v Hrušové. Moc mi pomohla vše vyřídit a vlastňe prodat i můj starší byt. Jednaní s ní byla radost a jsem rad,že jsem poznal takto vstřicného člověka, který ma svoji práci rád a opravdu vám kdykoliv s čimkoliv pomůže.

Marek Nývlt, kupující

Prodej statku v Jehnědí

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši pečlivost, se kterou jste se tomuto prodeji věnovala. Ať se Vám stále daří. Se službami realitní kanceláře a speciálně paní Lexové jsme velmi spokojeni, můžeme její služby vřele doporučit! 
 

Ing. Dalibor Buršík - kupující

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Makléřka paní Lexová nám zajistila celý prodej bytu po stránce obchodní i právní. Po celou dobu nás informovala o dění věci a byla velmi ochotná. Za nás profesionální přístup, rychlé a slušné jednání. Moc děkujeme!

manželé Kaláškovi, prodávající

Pronájem bytu 3+1 Vysoké Mýto

Se službami paní Lexové jsme byli velmi spokojeni. Paní Lexová byla velmi profesionální, milá a rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Nikola Bezdíčková, majitelka bytu

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

Jsou to už více než tři roky, co jsme s pomocí Renaty Lexové řešily prodej bytu a zároveň koupi bytu nového. Vše proběhlo hladce. Oceňujeme hlavně její profesionální přístup a ochotu. Rozhodně její služby doporučujeme.

Zdena Duchoslavová, kupec i prodávající

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Moc děkujeme za profesionální práci a přitom lidský a milý přístup. S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni a určitě se na Vás obrátíme i příště.

Petra Csók - prodávající

Prodej rodinného domu ve Sloupnice

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali paní Lexové, za její opravdu lidský a zároveň profesionální přístup při koupi našeho domečku. Naše cesta od první schůzky až po vyčerpání hypotéky byla kvůli pozemkům, katastru a nárokům banky složitější, ale zvládli jsme to a teď spokojeně bydlíme. Paní Lexová, ještě jednou Vám za všechno MOC DĚKUJEME Monika a Michal Sloupnice

manželé Novákovi, kupující

Prodej domu v Libecině

Perfektní spolupráce, propagace, profesionální fotografie, videoprohlídka, scan nemovitosti, inzerce, servis a právní servis a poradenství. Celou dobu jsem byl informován o stavu prodeje, děkuji a doporučuji

Radek Jasanský, prodávající

Prodej domu ve Výprachticích

 S nákupem a profesionálním přístupem pana Hrdiny jsem byl velmi spokojen S pozdravem Špaček Pavel

Pavel Špaček, kupec

Prodej chalupy ve Strakově

Spolupráce s pane Hrdinou byla vynikající a na profesionální úrovni. Způsob prezentace, rychlé a vstřícné jednání nás mile překvapilo. Múžeme RK Pohoda jen doporučit. Děkujeme.

Růžena Řeháková, prodávající

Prodej bytu 1+1 v Chocni

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Jejich služeb jsem využila už 2krát a vždy odvedli skvělou práci. Pan Hrdina je profesionál na svém místě. Jaroslava Exnerová

Jaroslava Exnerová, prodávající

Prodej RD Vysoké Mýto

Doporučujeme. Seriózní a profesionální přístup!

manželé Štorkovi, kupující

Prodej pozemku v Ústí nad Orlicí

S paní Renatou Lexovou a celkově s RK Pohoda na pobočce Vysoké Mýto jsme byly nadmíru spokojeny. Se vším nám šarmantně pomohla, dokonce zajistila odhadce v bleskovém čase ;) 
Služby paní makléřky rozhodně doporučujeme.
Tímto chceme ještě jednou poděkovat za ochotu a trpělivost.

Veronika a Viera Kročková, kupující

Prodej chaty na Pastvinách

Děkuji RK Pohoda za výborně odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Tuto RK mohu doporučit všem.

Aleš Rejman, prodávající

Prodej bytu 3+kk Vysoké Mýto

Prostřednictvím RK Pohoda jsme prodávali byt, vše proběhlo na 1, profesionalita , perfektní komunikace, vstřícnost. Maximální spokojenost, můžu jen doporučit. Velké díky p. Hrdinovi

Natálie Pátečková, prodávající

Prodej bytu 2+KK, Vysoké Mýto

Velmi dobrá komunikace a velká spokojenost s RK Pohoda

Alena Čápová, prodávající

Pronájem 1+1 Vysoké Mýto

Spokojenost a proto jsem využil jsem služeb této realitní kanceláře opakovaně, mohu doporučit

Miloš Popilka, majitel

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

RK Pohoda jsme si vybrali k prodeji bytu nabytého v dědictví. Musím jim poděkovat za perfektní spolupráci a pomoc při řešení věcí pozůstalosti i prodeji bytu. Řešili jsme na velkou vzdálenost, moc nám pomohli a ušetřili spoustu cestování a času. Moc RK Pohoda děkuji a všem doporučuji. Roman R.

Roman Rambousek, prodávající

Prodej bytu 2+1 Ústí nad Orlicí

S realitní kanceláří Pohoda jsem maximálně spokojena, jednání pana Hrdiny je velmi profesionální a vstřícné. Vřele doporučuji

Radka Černá, prodávající

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím Další informace