16 let praxe

makléřka Zita Švandová
+420 608 780 844

makléř Michal Hrdina
+420 608 233 027

Služby interiérového designéra

Líbí se vám proměny místností v časopisech o bydlení nebo v televizních pořadech a přemýšlíte, že oslovíte interiérovou designérku, aby vám zútulnila domov? Máme pro Vás řešení a ještě k tomu dárek navíc!

Aneta Švandová

PROSTOR NA MÍRU

TO, JAK SE CÍTÍTE DOMA, OVLIVŇUJE CELÝ VÁŠ ŽIVOT. V HARMONICKÉM PROSTŘEDÍ SI ODPOČINETE, NAPLNO ROZVINETE SVOJI OSOBNOST A KREATIVITU.
Aktuálně jsme navázali spolupráci s mladou interiérovou designérkou, která za Vámi přijede kamkoliv ve východních Čechách a vytvoří z Vašeho bytu či domu domov snů. Jak to celé probíhá?

Každý projekt začíná setkáním s Vámi, které je ZDARMA. V rámci tohoto setkání získávám informace o rozsahu projektu a vašich očekáváních. Zjišťuji, jaké jsou vaše požadavky, jaké máte preference, co je pro vás důležité a jak projekt zrealizovat, aby Váš prostor co nejlépe vyhovoval Vašemu životnímu stylu, vkusu a také rozpočtu.

Zároveň Vás během nezávazné schůzky seznámím se způsobem mé práce. Pokud se Vám bude můj styl práce líbit, vypracuji cenovou nabídku a návrh smlouvy o dílo.
Poté začínám pracovat na návrhu Vašeho interiéru snů. Začínáme konceptboardem neboli náladovou, barevnou a materiálovou koláží, u které si ujasníme, že se ubíráme tím správným stylovým a barevným směrem. Následně vypracuji dispoziční řešení, 3D vizualizaci se simulací dispozice a barevného řešení, kdy si odsouhlasíme, že Vám nový interiér vyhovuje a odpovídá vašemu způsobu života, charakterizuje Vás na první pohled. V návrhu nechybí výběr zařizovacích předmětů, návrh atypových prvků a jejich rozkreslení pro výrobce, nákres zapojení rozvodů a nákupní seznam vytipovaných zařizovacích produktů s přímými odkazy na obchody, kde je můžete koupit. Klient dostane doslova kuchařku ke svému interiéru snů.

Pokud vás zaujala její nabídka, určitě Vám doporučujeme si přečíst článek Proč si domů pozvat interiérového designéra na jejím blogu, který naleznete ZDE, kde si uděláte konkrétnější obrázek o tom, jestli je spolupráce s interiérovým designérem pro Vás to pravé.

Každý týden se můžete těšit na nový článek na blogu designany. Chcete dostávat novinky a tipy ze světa interiérového designu? Přihlaste se k odběru novinek ještě dnes a získejte hodnotný dárek!

Přihlásit se k odběru

A dárek pro naše klienty - kupon v hodnotě 3.000,- Kč k vyzvednutí v kanceláři RK ve Vysokém Mýtě nebo v Novém Městě nad Metují.

designany - Aneta Švandová

Vaše interiérová designérka
+420 739 290 799
info@designany.cz
www.designany.cz

 

zobrazit na mapě

Realitní kancelář POHODA

Nám. Přemysla Otakara II. 190,
566 01 Vysoké Mýto